در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
  • نویسنده

عیسی

سلام من حدود ده روز پیش کشکک زانوم در اثر تصادف به دو تکه شد و تحت عمل جراحی قرار گرفتم الانم پام از نوک انگشتام تا رانم تو گچه میشه بهم بگین من کی از این گچ راحت میشم

#1217 پاسخ

وبمستر
    مشارکت کننده

سلام
    بهترین فرد برای پاسخ به این سوال پزشک معالج شما می باشد.
    معولا بسته به تعداد قطعات شکستگی، میزان آسیب دیدگی و نوع جراحی صورت گرفته زمان لازم برای حفظ گچ متغیر خواهد بود.
    بهرحال حداقل زمان لازم برای بهبود شش هفته می باشد اگرچه ممکن است با توجه به نوع شکستگی پزشک معالج حرکات زانو را زودتر شروع نماید.

#1539 پاسخ

حدیث

با سلام وخسته نباشید
    من حدود ۶ ماه پیش اواخر اسفند در اثر زمین خوردن کشکک زانوم شکست و تاندوم صدمه دید ودکتر مجبور شد با عمل و گذاشتن پیچ و پین ترمیم کند و اواسط اردیبهشت با باز کردن گچ پین در اورد اما پیچ همچنان هست می خواستم بدونم بهترین زمان برای در اوردن پیچ چه زمانی هست چون دکترم میگه مشکلی نداره اگر تا یک سالم باشه اما من بخاطر ترسی که دارم پام بصورت کامل خم نمی کنم با سپاس از لطف شما

#1566 پاسخ

رزگار

من ۶هفته پیش در اسر تصادف کشکم شکست الان پام خوبه میتونم راه برم ده جلسه فیزوتراپی انجام دادم و در اسر دو جلسه زانوم خم میشد پای چپم که شکسته ضعیف شده ورزش برای همسان شدن با پای راستو میخام ولی توی پام پینه خیلی خیلی میترسم که دوباره از پام در بیارن یعنی دوباره نمیخام استراحت کنم لطفا بهم بگید پینو باید در بیارم یانه یا اگه در میارم تاکی باید تو پام باشه

#1575 پاسخ

سعید

درود برشما
    ۲ سال پیش اولین بار با دردی غیر عادی در زانوم مواجه شدم چون ساعات طولانی در شهر رانندگی میکردم شاید ۱۲ ساعت بی امان و مداوم ! در ابتدا تصور میکردم مثل اینکه ضربه ای به زانوم وارد شده صبح روز بعد احیا میشدم و لی هر روز به مرورهنگام رانندگی درد زانوم بیشتر میشد بعد از چند ماه بامراجعه به پزشکان و ام ار ای علت سوزش ودرد بی وقفه بنده را ساییدگی کشکک زانو تشخیص دادند و یک سری ورزش /کلی فیزیوتراپی گرمایشی/لیزری / و انبوهی قرص و کرمهای مختلف و گران تجویز کردند ولی هیچ تاثیری نداشت .پس از ۱۰ ماه همچنان شب روز درد میکشم و زندگی برایم تیره و تار شده و حتی از کسب کار و حرکت وحتی ایستادن مداوم عاجز و خانه نشین شده ام ……….. ایا به غیر از عمل جراحی که چاره اخر است چه درمانی وجود دارد ؟
    باسپاس

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 5)
پاسخ به : کشکک زانو
اطلاعات شما: